Nabídka služeb

MAZURY-KEMP je zcela novou lokací určenou pro odpočinek. Tento minikemp je na našem vlastním pozemku, tudíž je zaručeno maximální soukromí. Pozemek v dané lokalitě bereme za naše rodinné bohatství, rádi se tam každý rok vracíme a formou minikempu se o tuto krásu chceme podělit i s Vámi.

Pozemek o rozloze 4 500 m2 se nachází v obci Jedwabno 12-122 (PL). Obec Jedwabno se nachází cca 20 km od města Szczytno, cca 40 km od města Olsztyn a cca 4 km k nejbližšímu jezeru, což je velice příjemná projížďka, třeba na kole.

Vzdálenost Praha - Jedwabno je cca 750 km, vzdálenost Pardubice - Jedwabno cca 650 km. Cesta na Mazury je klidná, převážně po nových dálnicích. Při klidné jízdě strávíte na cestě Pardubice - Jedwabno cca 7 hodin. Na cestě Vás nepotkají žádné poplatky v podobě dálniční známky nebo mýtných bran.

V obci Jedwabno najdete několik obchůdků s potravinami, v sezoně s otevírací dobou do pozdních večerních hodin. V Jedwabně můžete také navštívit pekárnu, dvě místní restaurace a k dispozici Vám bude i pošta a benzínová stanice. Vše cca do vzdálenosti 1 km.

Náš pozemek je kompletně oplocen, nemusíte se tak bát jak o bezpečí své, tak bezpečí svých vozů. 

Na pozemku je vybudováno malé ohniště, kde je možné opékat. K dispozici je také venkovní gril a k dispozici je také bazén o průměru 3 m a hloubce cca 1 m. 

V případě potřeby je možné využít pračku za poplatek - viz CENÍK.

K dispozici možnost zapůjčení kol přímo na pozemku a to 4 x dospělé a 2 x dětské (6 - 10 let) a to za poplatek viz CENÍK.

Dále je k dispozici buňka se sociálním zázemím (sprcha, toaleta, umyvadlo s teplou vodou) určena především pro hosty bydlící mimo mobilní domky, které mají vlastní sociální zázemí, tj. ve vlastním karavanu / obytném autě / stanu.

Pozemek je poměrně rozsáhlý, je možno využít prostor ke sportovnímu vyžití v podobě míčových her, badmintonu a jiných sportovních aktivit.

V okruhu 4 km naleznete místní rozhlednu a několik jezer určených pro koupání s rekreačním vyžitím. V případě Vašeho zájmu můžete absolvovat půldenní či celodenní vyjížďku na kajacích, při které budete mít příležitost vychutnat si a obdivovat krásy místní fauny. V neposlední řadě Vás v okolí Jedwabna čekají desítky kilometrů krásných cyklotras, se kterými Vám, pokud budete chtít, rádi a ochotně poradíme. 

Veškerý servis počínaje zajištěním ubytování přes rezervaci místních aktivit jako např. zapůjčení kajaků až po řešení nestandardních požadavků zajišťuje česky mluvící majitel žijící v Čechách s Polskými kořeny. Na místě se o vás rád postará správce kempu mluvící česky/polsky. Netřeba se bát jazykové bariéry. V případě potřeby je majitel vždy na telefonu (viz KONTAKT).